Cześć! Mam na imię Marlena, a The Eagle’s Shadow, czyli Orła Cień, to mój pseudonim artystyczny, pod którym dzielę się swoją twórczością w Internecie.

Witam Cię na moim artystycznym blogu!

Moja artystyczna droga

Choć rysuję od dziecka to nie wierzę w talent do rysowania. Rysowanie uważam za umiejętność, której każdy może się nauczyć. Swoją przygodę z rysowaniem „na serio” (czyli nie tylko na plastykę do szkoły) zaczęłam w 2009 roku i od tamtej pory twórczość niezmiennie towarzyszy mi w życiu. Wszystko się zaczęło się od mangowych dziewczynek, później zaczęłam tworzyć realistyczne portrety, a nawet miałam swój krótki epizod z komiksami. Od jakiegoś czasu tworzę głównie minimalistyczne czarno-białe ilustracje i uczę się digital paintingu. Używam głównie kredek ołówkowych, cienkopisów, markerów i tuszu, ale nie ograniczam się! Chętnie próbuję nowych mediów i stylów. 

Zawodowo

Tu mały plot twist. Choć od zawsze ciągnęło mnie w artystyczną stronę, to moja droga zawodowa potoczyła się inaczej. Skończyłam Inżynierię Biomedyczną i od tamtej pory zawodowo jestem związana  branżą biomedyczną. Ale moja edukacja na tym się nie skończyła, bo w 2019 zaczęłam naukę projektowania graficznego w studium policealnym.

Zainteresowania

Poza rysowaniem w każdej możliwej postaci fascynuje mnie kreatywne planowanie w bullet journalu – to dla mnie kwintesencja przyjemnego z pożytecznym. Mam słabość do pięknych notesów, szkicowników i przyborów artystycznych. Uwielbiam dobrą książkę (najchętniej kryminał) i futurystyczne rozkminy. Nie wyobrażam sobie dnia bez dobrej kawy. Lubię odkrywać i eksperymentować, chętnie próbuję nowych rzeczy. Wolne chwile z przyjemnością spędzam pod kocem z włóczką i szydełkiem. Uwielbiam spacery po górach i patrzenie w gwiazdy. Kocham koncerty, choć nie znoszę hałasu i tłumów.

O blogu

W rysowaniu jestem samoukiem, a moja twórczość zawsze była intuicyjna. Teraz chcę się świadomie rozwijać artystycznie, analizować i poprawiać błędy, żeby każdy kolejny rysunek był lepszy od poprzedniego. A przede wszystkim chcę przyjemnie i kreatywnie spędzać czas. Na tym blogu będę się dzielić swoją pasją i zmaganiami z rozwijaniem artystycznych umiejętności oraz zachęcać do wplatania odrobiny kreatywności w swoją codzienność.

Jeśli chcesz się rozwijać artystycznie, szukasz inspiracji i motywacji do tworzenia albo po prostu chcesz znaleźć dla siebie kreatywne hobby, to z pewnością odnajdziesz się na tym blogu. Bo nic nie motywuje bardziej, niż ludzie, który przechodzą ten sam proces 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *